Nazad na početnu
Barbados Tridents
Pozicija
#3
Caribbean Premier League
Bodovi
12
10 odigrano
Skor
6-0-4
P-N-I
Runovi
1474
1524 primljeno
RR
-50
neto
Forma
PPPPI
zadnjih 5
Pitanja o timu Barbados Tridents
U kojoj ligi igra Barbados Tridents?
Barbados Tridents igra u takmičenju Caribbean Premier League i na tabeli je 3. sa 12 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima Barbados Tridents?
Barbados Tridents 144-145 Jamaica Kingsmen, 16. sep 2026. (Caribbean Premier League).
