Nazad na početnu
City London
Pozicija
#5
Paranaense - 3
Bodovi
9
6 odigrano
Skor
3-0-3
P-N-I
Golovi
6
3 primljeno
GR
+3
neto
Forma
IPIPI
zadnjih 5
City London: Sastav
Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu City London
U kojoj ligi igra City London?
City London igra u takmičenju Paranaense - 3 i na tabeli je 5. sa 9 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima City London?
PSTC Procopense 2-1 City London, 11. okt 2026. (Paranaense - 3).