Nazad na početnu

Faisalabad Region

Pozicija
#3
National T20 Cup
Bodovi
4
4 odigrano
Skor
2-0-2
P-N-I
Runovi
611
597 primljeno
RR
+14
neto
Forma
PIIPP
zadnjih 5

Pitanja o timu Faisalabad Region

U kojoj ligi igra Faisalabad Region?

Faisalabad Region igra u takmičenju National T20 Cup i na tabeli je 3. sa 4 bodova.

Koji je posljednji rezultat tima Faisalabad Region?

Faisalabad Region 170-155 Peshawar Region, 13. mar 2026. (National T20 Cup).