Nazad na početnu

Leones Quilpue

Pozicija
#2
LNB
Skor
8-1
P-I
Bodovi
749
645 primljeno
PR
+104
neto
Forma
PPPPP
zadnjih 5

Leones Quilpue: Sastav

Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Leones Quilpue

Kada Leones Quilpue igra sljedeću utakmicu?

Leones Quilpue igra protiv tima Puente Alto CD 24. okt 2026. (LNB).

U kojoj ligi igra Leones Quilpue?

Leones Quilpue igra u takmičenju LNB i na tabeli je 2.

Koji je posljednji rezultat tima Leones Quilpue?

Leones Quilpue 75-54 Puerto Montt, 11. okt 2026. (LNB).