Nazad na početnu
Pamir Zalmi
Pozicija
#7
Shpageeza CL
Bodovi
3
7 odigrano
Skor
1-0-6
P-N-I
Runovi
930
935 primljeno
RR
-5
neto
Forma
IIIPI
zadnjih 5
Pamir Zalmi: Sastav
Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Pamir Zalmi
U kojoj ligi igra Pamir Zalmi?
Pamir Zalmi igra u takmičenju Shpageeza CL i na tabeli je 7. sa 3 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima Pamir Zalmi?
Pamir Zalmi 101-130 Amo Sharks, 31. jul 2022. (Shpageeza CL).
