Nazad na početnu

Pau-Lacq-Orthez

Pozicija
#12
LNB
Skor
1-3
P-I
Bodovi
306
341 primljeno
PR
-35
neto
Forma
IIPIP
zadnjih 5

Pau-Lacq-Orthez: Sastav

Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Pau-Lacq-Orthez

Kada Pau-Lacq-Orthez igra sljedeću utakmicu?

Pau-Lacq-Orthez igra protiv tima Limoges CSP 25. okt 2026. (LNB).

U kojoj ligi igra Pau-Lacq-Orthez?

Pau-Lacq-Orthez igra u takmičenju LNB i na tabeli je 12.

Koji je posljednji rezultat tima Pau-Lacq-Orthez?

Pau-Lacq-Orthez 102-89 Saint Quentin, 17. okt 2026. (LNB).