Nazad na početnu

Perth Glory Women

Pozicija
#4
W-League
Bodovi
3
1 odigrano
Skor
1-0-0
P-N-I
Golovi
1
0 primljeno
GR
+1
neto
Forma
PINII
zadnjih 5

Perth Glory Women: Sastav

Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Perth Glory Women

Kada Perth Glory Women igra sljedeću utakmicu?

Perth Glory Women igra protiv tima Adelaide United Women 24. okt 2026. (W-League).

U kojoj ligi igra Perth Glory Women?

Perth Glory Women igra u takmičenju W-League i na tabeli je 4. sa 3 bodova.

Koji je posljednji rezultat tima Perth Glory Women?

Perth Glory Women 0-1 Melbourne Victory Women, 3. apr 2026. (W-League).