Nazad na početnu
Santa Cruz MT
Pozicija
#3
Mato-Grossense Second Division
Bodovi
5
3 odigrano
Skor
1-2-0
P-N-I
Golovi
3
1 primljeno
GR
+2
neto
Forma
NNNIN
zadnjih 5
Santa Cruz MT: Sastav
Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Santa Cruz MT
U kojoj ligi igra Santa Cruz MT?
Santa Cruz MT igra u takmičenju Mato-Grossense Second Division i na tabeli je 3. sa 5 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima Santa Cruz MT?
Sinop Fc 0-0 Santa Cruz MT, 1. jun 2026. (Mato-Grossense Second Division).