Nazad na početnu
UWA Nedlands
Pozicija
#13
Western Australia NPL
Bodovi
4
3 odigrano
Skor
1-1-1
P-N-I
Golovi
1
3 primljeno
GR
-2
neto
Forma
INPNI
zadnjih 5
UWA Nedlands: Sastav
Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu UWA Nedlands
U kojoj ligi igra UWA Nedlands?
UWA Nedlands igra u takmičenju Western Australia NPL i na tabeli je 13. sa 4 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima UWA Nedlands?
Armadale 3-0 UWA Nedlands, 19. sep 2026. (Western Australia NPL).