Natrag na početnu
Colorado ISA
Pozicija
#143
USL League Two
Bodovi
6
12 odigrano
Učinak
1-3-8
P-N-I
Golovi
18
45 primljeno
GR
-27
neto
Forma
ININI
zadnjih 5
Colorado ISA: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Colorado ISA
U kojoj ligi igra Colorado ISA?
Colorado ISA igra u natjecanju USL League Two i na tablici je 143. s 6 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Colorado ISA?
Colorado Storm 3-1 Colorado ISA, 1. srp 2026. (USL League Two).
