Natrag na početnu

Deerlijk Sport

Pozicija
#94
Cup
Bodovi
4
3 odigrano
Učinak
1-1-1
P-N-I
Golovi
3
3 primljeno
GR
0
neto
Forma
NPI
zadnjih 5

Deerlijk Sport: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi Deerlijk Sport

U kojoj ligi igra Deerlijk Sport?

Deerlijk Sport igra u natjecanju Cup i na tablici je 94. s 4 bodova.

Koji je zadnji rezultat momčadi Deerlijk Sport?

Deerlijk Sport 0-2 Tempo Overijse, 14. kol 2022. (Cup).