Natrag na početnu
Dubai United
Pozicija
#9
Pro League
Bodovi
7
6 odigrano
Učinak
2-1-3
P-N-I
Golovi
13
18 primljeno
GR
-5
neto
Forma
NIPII
zadnjih 5
Dubai United: Sastav
Pitanja o momčadi Dubai United
Kada Dubai United igra sljedeću utakmicu?
Dubai United igra protiv momčadi Hatta SC 24. lis 2026. (Presidents Cup).
U kojoj ligi igra Dubai United?
Dubai United igra u natjecanju Pro League i na tablici je 9. s 7 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Dubai United?
Al-Dhafra 5-1 Dubai United, 16. lis 2026. (Pro League).