Natrag na početnu
Dunărea 2020 Giurgiu
Pozicija
#20
Cupa României
Bodovi
6
3 odigrano
Učinak
2-0-1
P-N-I
Golovi
5
4 primljeno
GR
+1
neto
Forma
IIPPI
zadnjih 5
Dunărea 2020 Giurgiu: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Dunărea 2020 Giurgiu
U kojoj ligi igra Dunărea 2020 Giurgiu?
Dunărea 2020 Giurgiu igra u natjecanju Cupa României i na tablici je 20. s 6 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Dunărea 2020 Giurgiu?
Dunărea 2020 Giurgiu 0-3 CSA Steaua București, 12. kol 2026. (Cupa României).