Natrag na početnu

El Kanemi Warriors

Pozicija
#19
NPFL
Bodovi
42
37 odigrano
Učinak
11-9-17
P-N-I
Golovi
26
46 primljeno
GR
-20
neto
Forma
PPPIN
zadnjih 5

El Kanemi Warriors: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi El Kanemi Warriors

Kada El Kanemi Warriors igra sljedeću utakmicu?

El Kanemi Warriors igra protiv momčadi Raja Casablanca 23. lis 2026. (CAF Confederation Cup).

U kojoj ligi igra El Kanemi Warriors?

El Kanemi Warriors igra u natjecanju NPFL i na tablici je 19. s 42 bodova.

Koji je zadnji rezultat momčadi El Kanemi Warriors?

El Kanemi Warriors 2-2 Raja Casablanca, 18. lis 2026. (CAF Confederation Cup).