Natrag na početnu
Ghent Gladiators
Pozicija
#3
EUT20 Belgium
Bodovi
7
2 odigrano
Učinak
1-0-1
P-N-I
Runovi
310
289 primljeno
RR
+21
neto
Forma
NPI
zadnjih 5
Ghent Gladiators: Sastav
Pitanja o momčadi Ghent Gladiators
U kojoj ligi igra Ghent Gladiators?
Ghent Gladiators igra u natjecanju EUT20 Belgium i na tablici je 3. s 7 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Ghent Gladiators?
Antwerp Anchors 181-178 Ghent Gladiators, 14. lip 2026. (EUT20 Belgium).