Natrag na početnu

Juventus Huamachuco

Pozicija
#9
Copa Perú
Bodovi
19
11 odigrano
Učinak
6-1-4
P-N-I
Golovi
14
12 primljeno
GR
+2
neto
Forma
IPIPN
zadnjih 5

Juventus Huamachuco: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi Juventus Huamachuco

U kojoj ligi igra Juventus Huamachuco?

Juventus Huamachuco igra u natjecanju Copa Perú i na tablici je 9. s 19 bodova.

Koji je zadnji rezultat momčadi Juventus Huamachuco?

FC Cajamarca 2-2 Juventus Huamachuco, 15. pro 2024. (Copa Perú).