Natrag na početnu
Mladost Zemun
Pozicija
#5
First League
Učinak
2-1
P-I
Bodovi
234
219 primljeno
RB
+15
neto
Forma
IPIPP
zadnjih 5
Mladost Zemun: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Mladost Zemun
Kada Mladost Zemun igra sljedeću utakmicu?
Mladost Zemun igra protiv momčadi Radnicki 24. lis 2026. (First League).
U kojoj ligi igra Mladost Zemun?
Mladost Zemun igra u natjecanju First League i na tablici je 5.
Koji je zadnji rezultat momčadi Mladost Zemun?
Dynamic 69-77 Mladost Zemun, 19. lis 2026. (First League).
