Natrag na početnu
Nacional AC MG
Pozicija
#3
Mineiro - 3
Bodovi
10
5 odigrano
Učinak
3-1-1
P-N-I
Golovi
7
3 primljeno
GR
+4
neto
Forma
NPPPN
zadnjih 5
Nacional AC MG: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Nacional AC MG
U kojoj ligi igra Nacional AC MG?
Nacional AC MG igra u natjecanju Mineiro - 3 i na tablici je 3. s 10 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Nacional AC MG?
Nacional AC MG 1-1 Venda Nova, 17. lis 2026. (Mineiro - 3).
