Natrag na početnu
Perros-Louannec
Pozicija
#127
Coupe de France
Bodovi
1
2 odigrano
Učinak
0-1-1
P-N-I
Golovi
1
4 primljeno
GR
-3
neto
Forma
NI
zadnjih 5
Perros-Louannec: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Perros-Louannec
U kojoj ligi igra Perros-Louannec?
Perros-Louannec igra u natjecanju Coupe de France i na tablici je 127. s 1 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Perros-Louannec?
Perros-Louannec 0-3 Vitré, 28. stu 2021. (Coupe de France).