Natrag na početnu
Ras Women
Pozicija
#8
1. ZLS Women
Učinak
1-5
P-I
Bodovi
386
442 primljeno
RB
-56
neto
Forma
IIIII
zadnjih 5
Ras Women: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Ras Women
Kada Ras Women igra sljedeću utakmicu?
Ras Women igra protiv momčadi Radivoj Korac Women 31. lis 2026. (1. ZLS Women).
U kojoj ligi igra Ras Women?
Ras Women igra u natjecanju 1. ZLS Women i na tablici je 8.
Koji je zadnji rezultat momčadi Ras Women?
Vojvodina 021 Women 66-59 Ras Women, 23. lis 2026. (1. ZLS Women).