Natrag na početnu

Rochester New York

Pozicija
#104
WPSL
Bodovi
8
8 odigrano
Učinak
2-2-4
P-N-I
Golovi
10
13 primljeno
GR
-3
neto
Forma
NINIP
zadnjih 5

Rochester New York: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi Rochester New York

U kojoj ligi igra Rochester New York?

Rochester New York igra u natjecanju WPSL i na tablici je 104. s 8 bodova.

Koji je zadnji rezultat momčadi Rochester New York?

BC United NY 2-3 Rochester New York, 28. lip 2025. (WPSL).