Natrag na početnu

Ruggell II

Pozicija
#2
Cup
Bodovi
6
2 odigrano
Učinak
2-0-0
P-N-I
Golovi
9
2 primljeno
GR
+7
neto
Forma
IIIPP
zadnjih 5

Ruggell II: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi Ruggell II

Kada Ruggell II igra sljedeću utakmicu?

Ruggell II igra protiv momčadi Eschen / Mauren 27. lis 2026. (Cup).

U kojoj ligi igra Ruggell II?

Ruggell II igra u natjecanju Cup i na tablici je 2. s 6 bodova.

Koji je zadnji rezultat momčadi Ruggell II?

Ruggell II 3-2 Schaan, 8. ruj 2026. (Cup).