Natrag na početnu

Stella Azzurra

Pozicija
#20
Serie A2
Učinak
13-19
P-I
Bodovi
2478
2572 primljeno
RB
-94
neto
Forma
IPPPP
zadnjih 5

Stella Azzurra: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi Stella Azzurra

U kojoj ligi igra Stella Azzurra?

Stella Azzurra igra u natjecanju Serie A2 i na tablici je 20.

Koji je zadnji rezultat momčadi Stella Azzurra?

Ravenna 69-71 Stella Azzurra, 25. svi 2023. (Serie A2).