Natrag na početnu
Valasske Mezirici
Pozicija
#227
Club Friendly
Bodovi
4
6 odigrano
Učinak
2-0-4
P-N-I
Golovi
18
31 primljeno
GR
-13
neto
Forma
IIPIP
zadnjih 5
Valasske Mezirici: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Valasske Mezirici
U kojoj ligi igra Valasske Mezirici?
Valasske Mezirici igra u natjecanju Club Friendly i na tablici je 227. s 4 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Valasske Mezirici?
Uhersky Brod 4-5 Valasske Mezirici, 10. ruj 2026. (Club Friendly).
