Natrag na početnu
Viking TIF
Pozicija
#11
REMA 1000-ligaen
Bodovi
4
6 odigrano
Učinak
2-0-4
P-N-I
Golovi
170
212 primljeno
GR
-42
neto
Forma
PIIII
zadnjih 5
Viking TIF: Sastav
Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.
Pitanja o momčadi Viking TIF
Kada Viking TIF igra sljedeću utakmicu?
Viking TIF igra protiv momčadi Drammen HK 24. lis 2026. (REMA 1000-ligaen).
U kojoj ligi igra Viking TIF?
Viking TIF igra u natjecanju REMA 1000-ligaen i na tablici je 11. s 4 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Viking TIF?
Naerbo 39-28 Viking TIF, 13. lis 2026. (REMA 1000-ligaen).
