Natrag na početnu

Voreas Hokkaido

Pozicija
#9
SV.League
Bodovi
0
0 odigrano
Učinak
0-0
P-I
Bodovi
0
0 primljeno
RB
0
neto
Forma
IIIII
zadnjih 5

Voreas Hokkaido: Sastav

Sastav trenutačno nije dostupan od pružatelja podataka ili nije sinkroniziran.

Pitanja o momčadi Voreas Hokkaido

Kada Voreas Hokkaido igra sljedeću utakmicu?

Voreas Hokkaido igra protiv momčadi Suntory Sunbirds 24. lis 2026. (SV.League).

U kojoj ligi igra Voreas Hokkaido?

Voreas Hokkaido igra u natjecanju SV.League i na tablici je 9. s 0 bodova.

Koji je zadnji rezultat momčadi Voreas Hokkaido?

Osaka Sakai 3-0 Voreas Hokkaido, 19. tra 2026. (SV.League).