Natrag na početnu
Western Province
Pozicija
#3
CSA T20 Challenge
Bodovi
21
6 odigrano
Učinak
5-0-1
P-N-I
Runovi
1000
967 primljeno
RR
+33
neto
Forma
PPPPP
zadnjih 5
Pitanja o momčadi Western Province
Kada Western Province igra sljedeću utakmicu?
Western Province igra protiv momčadi KwaZulu-Natal Inland 25. lis 2026. (CSA T20 Challenge).
U kojoj ligi igra Western Province?
Western Province igra u natjecanju CSA T20 Challenge i na tablici je 3. s 21 bodova.
Koji je zadnji rezultat momčadi Western Province?
Western Province 175-174 Boland, 14. lis 2026. (CSA T20 Challenge).
