Wróć na stronę główną

Bumi Borneo

Pozycja
#3
IBL
Bilans
14-6
Z-P
Punkty
1736
Stracone: 1563
RP
+173
bilans
Forma
PPPPZ
ostatnie 5

Bumi Borneo: Kadra

Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.

Pytania o Bumi Borneo

W jakich rozgrywkach gra Bumi Borneo?

Bumi Borneo gra w rozgrywkach IBL i zajmuje 3. miejsce w tabeli.

Jaki był ostatni wynik Bumi Borneo?

Rajawali Medan 84-94 Bumi Borneo, 14 cze 2025 (IBL).