Wróć na stronę główną

Dunedin City Royals

Pozycja
#16
Chatham Cup
Punkty
0
Rozegrane: 1
Bilans
0-0-1
Z-R-P
Gole
0
Stracone: 9
RB
-9
bilans
Forma
ZPZPP
ostatnie 5

Dunedin City Royals: Kadra

Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.

Pytania o Dunedin City Royals

W jakich rozgrywkach gra Dunedin City Royals?

Dunedin City Royals gra w rozgrywkach Chatham Cup i zajmuje 16. miejsce w tabeli z 0 punktami.

Jaki był ostatni wynik Dunedin City Royals?

Dunedin City Royals 0-9 Cashmere Technical, 4 lip 2026 (Chatham Cup).