Wróć na stronę główną
Kyrgyz Republic
Pozycja
#60
Friendlies Women
Punkty
6
Rozegrane: 4
Bilans
2-0-2
Z-R-P
Gole
9
Stracone: 5
RB
+4
bilans
Forma
PPPZZ
ostatnie 5
Kyrgyz Republic: Kadra
Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.
Pytania o Kyrgyz Republic
W jakich rozgrywkach gra Kyrgyz Republic?
Kyrgyz Republic gra w rozgrywkach Friendlies Women i zajmuje 60. miejsce w tabeli z 6 punktami.
Jaki był ostatni wynik Kyrgyz Republic?
Bahrain Women 0-4 Kyrgyz Republic, 7 cze 2026 (Friendlies Women).