Wróć na stronę główną
Minnesota United II
Pozycja
#5
MLS Next Pro
Punkty
45
Rozegrane: 28
Bilans
15-0-13
Z-R-P
Gole
43
Stracone: 39
RB
+4
bilans
Forma
ZZRZP
ostatnie 5
Minnesota United II: Kadra
Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.
Pytania o Minnesota United II
W jakich rozgrywkach gra Minnesota United II?
Minnesota United II gra w rozgrywkach MLS Next Pro i zajmuje 5. miejsce w tabeli z 45 punktami.
Jaki był ostatni wynik Minnesota United II?
LA Galaxy II 3-2 Minnesota United II, 17 paź 2026 (MLS Next Pro).
