Wróć na stronę główną

Projekt Warszawa

Pozycja
#4
PlusLiga
Punkty
3
Rozegrane: 1
Bilans
1-0
Z-P
Punkty
3
Stracone: 1
RP
+2
bilans
Forma
PZPPZ
ostatnie 5

Projekt Warszawa: Kadra

Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.

Pytania o Projekt Warszawa

Kiedy Projekt Warszawa gra następny mecz?

Projekt Warszawa zagra z Belchatow 24 paź 2026 (PlusLiga).

W jakich rozgrywkach gra Projekt Warszawa?

Projekt Warszawa gra w rozgrywkach PlusLiga i zajmuje 4. miejsce w tabeli z 3 punktami.

Jaki był ostatni wynik Projekt Warszawa?

Projekt Warszawa 3-1 Indykpol AZS Olsztyn, 16 paź 2026 (PlusLiga).