Wróć na stronę główną

Sportive Kebili

Pozycja
#21
Cup
Punkty
3
Rozegrane: 2
Bilans
1-0-1
Z-R-P
Gole
1
Stracone: 1
RB
0
bilans
Forma
PZP
ostatnie 5

Sportive Kebili: Kadra

Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.

Pytania o Sportive Kebili

W jakich rozgrywkach gra Sportive Kebili?

Sportive Kebili gra w rozgrywkach Cup i zajmuje 21. miejsce w tabeli z 3 punktami.

Jaki był ostatni wynik Sportive Kebili?

Sportive Kebili 0-1 Jeunesse Sportive Omrane, 22 mar 2026 (Cup).