Wróć na stronę główną

Wellingborough Town

Pozycja
#32
FA Trophy
Punkty
6
Rozegrane: 3
Bilans
2-0-1
Z-R-P
Gole
5
Stracone: 5
RB
0
bilans
Forma
ZRPZP
ostatnie 5

Wellingborough Town: Kadra

Kadra nie jest jeszcze dostępna u dostawcy danych lub nie została zsynchronizowana.

Pytania o Wellingborough Town

W jakich rozgrywkach gra Wellingborough Town?

Wellingborough Town gra w rozgrywkach FA Trophy i zajmuje 32. miejsce w tabeli z 6 punktami.

Jaki był ostatni wynik Wellingborough Town?

Halesowen Town 2-0 Wellingborough Town, 26 wrz 2026 (FA Trophy).