Nazad na početnu
Al Qous
Pozicija
#14
Division 2
Bodovi
2
2 odigrano
Učinak
0-2-0
P-N-I
Golovi
3
3 primljeno
GR
0
neto
Forma
IIINN
poslednjih 5
Al Qous: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Al Qous
Kada Al Qous igra sledeću utakmicu?
Al Qous igra protiv tima Al Rawdhah 24. okt 2026. (Division 2).
U kojoj ligi igra Al Qous?
Al Qous igra u takmičenju Division 2 i na tabeli je 14. sa 2 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Al Qous?
Al Qous 1-1 Al Sharq, 17. okt 2026. (Division 2).