Nazad na početnu

Bratstvo Jurovec

Pozicija
#32
Cup
Bodovi
0
1 odigrano
Učinak
0-0-1
P-N-I
Golovi
2
4 primljeno
GR
-2
neto
Forma
I
poslednjih 5

Bratstvo Jurovec: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Bratstvo Jurovec

U kojoj ligi igra Bratstvo Jurovec?

Bratstvo Jurovec igra u takmičenju Cup i na tabeli je 32. sa 0 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Bratstvo Jurovec?

Zagora 4-2 Bratstvo Jurovec, 26. avg 2026. (Cup).