Nazad na početnu

Corsham Town

Pozicija
#580
FA Cup
Bodovi
0
1 odigrano
Učinak
0-0-1
P-N-I
Golovi
0
1 primljeno
GR
-1
neto
Forma
INPII
poslednjih 5

Corsham Town: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Corsham Town

U kojoj ligi igra Corsham Town?

Corsham Town igra u takmičenju FA Cup i na tabeli je 580. sa 0 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Corsham Town?

Corsham Town 0-1 Slimbridge, 2. avg 2025. (FA Cup).