Nazad na početnu

Dinamo-Shinnik

Pozicija
#3
MHL
Bodovi
19
16 odigrano
Učinak
9-0-7
P-N-I
Golovi
45
40 primljeno
GR
+5
neto
Forma
IIPII
poslednjih 5

Dinamo-Shinnik: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Dinamo-Shinnik

Kada Dinamo-Shinnik igra sledeću utakmicu?

Dinamo-Shinnik igra protiv tima Dyn. Moscow 30. okt 2026. (MHL).

U kojoj ligi igra Dinamo-Shinnik?

Dinamo-Shinnik igra u takmičenju MHL i na tabeli je 3. sa 19 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Dinamo-Shinnik?

Loko 4-3 Dinamo-Shinnik, 23. okt 2026. (MHL).