Nazad na početnu
Donbas Mariupol
Pozicija
#73
European Cup
Bodovi
0
2 odigrano
Učinak
0-0-2
P-N-I
Golovi
49
84 primljeno
GR
-35
neto
Forma
IIII
poslednjih 5
Donbas Mariupol: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Donbas Mariupol
U kojoj ligi igra Donbas Mariupol?
Donbas Mariupol igra u takmičenju European Cup i na tabeli je 73. sa 0 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Donbas Mariupol?
Donbas Mariupol 19-43 Beşiktaş, 10. sep 2023. (European Cup).
