Nazad na početnu

Estrella Azul

Pozicija
#49
Copa Perú
Bodovi
1
6 odigrano
Učinak
0-1-5
P-N-I
Golovi
4
14 primljeno
GR
-10
neto
Forma
IINII
poslednjih 5

Estrella Azul: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Estrella Azul

U kojoj ligi igra Estrella Azul?

Estrella Azul igra u takmičenju Copa Perú i na tabeli je 49. sa 1 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Estrella Azul?

Estrella Azul 0-1 Paz Soldan, 12. okt 2022. (Copa Perú).