Nazad na početnu
Forum Sport
Pozicija
#93
KNVB Beker
Bodovi
0
1 odigrano
Učinak
0-0-1
P-N-I
Golovi
0
2 primljeno
GR
-2
neto
Forma
I
poslednjih 5
Forum Sport: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Forum Sport
U kojoj ligi igra Forum Sport?
Forum Sport igra u takmičenju KNVB Beker i na tabeli je 93. sa 0 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Forum Sport?
Rijnvogels Katwijk 2-0 Forum Sport, 3. sep 2024. (KNVB Beker).