Nazad na početnu

Homenetmen Beirut

Pozicija
#7
Division 1
Učinak
11-11
P-I
Bodovi
2109
2132 primljeno
PR
-23
neto
Forma
IIIII
poslednjih 5

Homenetmen Beirut: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Homenetmen Beirut

U kojoj ligi igra Homenetmen Beirut?

Homenetmen Beirut igra u takmičenju Division 1 i na tabeli je 7.

Koji je poslednji rezultat tima Homenetmen Beirut?

Sagesse Beirut 99-97 Homenetmen Beirut, 13. jun 2026. (Division 1).