Nazad na početnu
JyTy Turku
Pozicija
#73
Suomen Cup
Bodovi
6
4 odigrano
Učinak
2-0-2
P-N-I
Golovi
13
8 primljeno
GR
+5
neto
Forma
IPPII
poslednjih 5
JyTy Turku: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu JyTy Turku
U kojoj ligi igra JyTy Turku?
JyTy Turku igra u takmičenju Suomen Cup i na tabeli je 73. sa 6 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima JyTy Turku?
JyTy Turku 1-2 SalPa, 16. apr 2025. (Suomen Cup).
