Nazad na početnu

Lubbock Matadors

Pozicija
#120
USL League Two
Bodovi
11
12 odigrano
Učinak
3-2-7
P-N-I
Golovi
11
13 primljeno
GR
-2
neto
Forma
INIII
poslednjih 5

Lubbock Matadors: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Lubbock Matadors

U kojoj ligi igra Lubbock Matadors?

Lubbock Matadors igra u takmičenju USL League Two i na tabeli je 120. sa 11 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Lubbock Matadors?

Lubbock Matadors 0-2 West Texas, 12. jul 2026. (USL League Two).