Nazad na početnu
Mambra Mamer
Pozicija
#9
Total League
Učinak
7-15
P-I
Bodovi
1840
2013 primljeno
PR
-173
neto
Forma
IIIIP
poslednjih 5
Mambra Mamer: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Mambra Mamer
U kojoj ligi igra Mambra Mamer?
Mambra Mamer igra u takmičenju Total League i na tabeli je 9.
Koji je poslednji rezultat tima Mambra Mamer?
Mambra Mamer 98-92 BBC Contern, 9. maj 2026. (Total League).