Nazad na početnu
MGTU Moscow
Pozicija
#3
Russian Cup
Bodovi
8
6 odigrano
Učinak
2-4
P-I
Bodovi
11
13 primljeno
PR
-2
neto
Forma
IPIII
poslednjih 5
MGTU Moscow: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu MGTU Moscow
Kada MGTU Moscow igra sledeću utakmicu?
MGTU Moscow igra protiv tima Novokuybyshevsk 26. okt 2026. (Superliga).
U kojoj ligi igra MGTU Moscow?
MGTU Moscow igra u takmičenju Russian Cup i na tabeli je 3. sa 8 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima MGTU Moscow?
MGTU Moscow 0-3 Dinamo-Lo, 19. okt 2026. (Superliga).
