Nazad na početnu
Minister Group Dhaka
Pozicija
#7
Bangladesh Premier League
Bodovi
9
12 odigrano
Učinak
3-0-9
P-N-I
Runovi
1599
1765 primljeno
RR
-166
neto
Forma
PIPII
poslednjih 5
Minister Group Dhaka: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Minister Group Dhaka
U kojoj ligi igra Minister Group Dhaka?
Minister Group Dhaka igra u takmičenju Bangladesh Premier League i na tabeli je 7. sa 9 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Minister Group Dhaka?
Minister Group Dhaka 103-118 Chattogram Challengers, 7. feb 2023. (Bangladesh Premier League).
