Nazad na početnu
MK-United
Pozicija
#277
Suomen Cup
Bodovi
0
1 odigrano
Učinak
0-0-1
P-N-I
Golovi
2
3 primljeno
GR
-1
neto
Forma
PII
poslednjih 5
MK-United: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu MK-United
U kojoj ligi igra MK-United?
MK-United igra u takmičenju Suomen Cup i na tabeli je 277. sa 0 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima MK-United?
MK-United 2-3 FC Espoo, 2. mar 2025. (Suomen Cup).