Nazad na početnu
Mladost Lučani
Pozicija
#6
Super Liga
Bodovi
17
12 odigrano
Učinak
4-5-3
P-N-I
Golovi
11
17 primljeno
GR
-6
neto
Forma
PIPNI
poslednjih 5
Mladost Lučani: Sastav
Golmani
Odbrana
Vezni red
#
Attacking Midfield
Nemanja Milojević
32
Midfielder
B. Jovičić
77
Midfielder
M. Kerkez
40
Midfielder
Nikola Ćirović
Sastav
#
A. Varjačić
#
Abba Adam
#
Aleksa Milošević
#
D. Djokic
#
D. Jovančić
#
David Đokić
#
Dušan Begović
#
Dušan Cvetinović
#
F. Mladenović
#
F. Žunić
#
Irfan Hadžić
#
J. Uzuegbunam
#
J. Ćirić
#
Jagos Djurkovic
#
Janko Tumbasević
#
João
#
M. Cvetković
#
M. Joksimović
#
N. Andrić
#
N. Boranijašević
#
N. Popović
#
Nemanja Žunić
#
Nenad Radić
#
Nikola Leković
#
O. Bondžulić
#
O. Krsmanovic
#
Ognjen Alempijevic
#
Petar Bojić
#
S. Stamenković
#
T. Bondarenko
#
V. Jovanovic
#
V. Kijevčanin
#
V. Marković
#
Vasil Tasovski
#
Đorđe Marinković
Pitanja o timu Mladost Lučani
Kada Mladost Lučani igra sledeću utakmicu?
Mladost Lučani igra protiv tima Vojvodina 24. okt 2026. (Super Liga).
U kojoj ligi igra Mladost Lučani?
Mladost Lučani igra u takmičenju Super Liga i na tabeli je 6. sa 17 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Mladost Lučani?
FK Crvena zvezda 5-1 Mladost Lučani, 18. okt 2026. (Super Liga).
