Nazad na početnu
Orbit College
Pozicija
#14
1st Division
Bodovi
3
7 odigrano
Učinak
0-3-4
P-N-I
Golovi
3
8 primljeno
GR
-5
neto
Forma
NINII
poslednjih 5
Orbit College: Sastav
Vezni red
#
Central Midfield
Given Thibedi
#
Attacking Midfield
Lebohang Lesako
#
Defensive Midfield
Realeboga Potsana
36
Midfielder
Reotshepile Disemelo
31
Midfielder
Lucky Malatsi
Sastav
#
Amethyst Bradley Ralani
#
Atisang Batsi
#
Axolile Noyo
#
Ayanda Lukhele
#
Ben Motshwari
#
Brian Onyango
#
Chulumanco Matshotyana
#
Cyril Chibwe
#
Halalisani Vilakazi
#
Hamashe Mlambo
#
Karabo Mgeshane
#
Katlego Cwinyane
#
Katlego Mkhabela
#
Kgotso Masangane
#
Kobamelo Setlhodi
#
Lefa Ganabo
#
Lesedi Kapinga
#
Lethabo Modimoeng
#
Mbulelo Wagaba
#
Ndumiso Ngiba
#
Olaoleng Mokgosi
#
Ramahlwe Mphahlele
#
Sabelo Calvin Nkomo
#
Samukelo Mkhize
#
Sekhoane Moerane
#
Siyabulela Mabele
#
Thabang Mahlangu
#
Thabang Nhlapo
#
Thulani Jingana
#
Thuso Moleleki
#
Tshepo Mamabolo
#
Y. Madiba
Pitanja o timu Orbit College
Kada Orbit College igra sledeću utakmicu?
Orbit College igra protiv tima Venda FC 30. okt 2026. (1st Division).
U kojoj ligi igra Orbit College?
Orbit College igra u takmičenju 1st Division i na tabeli je 14. sa 3 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Orbit College?
Orbit College 1-2 Cape Town City, 23. okt 2026. (1st Division).